Wypożyczalnia samochodów opisuje Poznań to miasto na północnym wybrzeżu Polski, w regionie Calvados w Normandii. Port w Ouistreham, poza centrum miasta, jest terminalem dla promów z Portsmouth, więc Poznań jest punktem wyjścia dla wielu wakacji we Francji. Samo miasto ma zabytkowe budynki pochodzące z czasów Wilhelma Zdobywcy i jest dogodne dla wielu atrakcji w pobliżu. Wypożyczalnia samochodów Rent-A-Car posiada dwa oddziały w Poznań, na stacji kolejowej Poznań i na lotnisku Poznań.

Nasze pojazdy do wynajęcia w Poznań

Niezależnie od planów podróży do Francji i wielkości imprezy, Wypożyczalnia samochodów może zapewnić odpowiedni pojazd. Mini samochód jest idealny do krótkich przerw w podróży po mieście, podczas gdy nasza oferta 3-drzwiowych, 5-drzwiowych i wysokoprężnych samochodów ekonomicznych oferuje bezkonkurencyjną wartość dla tych, którzy mają ograniczony budżet. Dużo bagażu? Kompaktowa posiadłość lub standardowa posiadłość daje Ci dodatkową przestrzeń bagażnika. Dla rodzin i dłuższych wycieczek, kompaktowy minivan lub crossover SUV pozwala każdemu na komfortową jazdę. Grupy do siedmiu osób mogą podróżować razem z minibusem 5+2 osobowym. Jeśli przewozisz towary lub bagaż dla grupy, mały lub średni samochód dostawczy będzie w stanie przewieźć każdy ładunek.

Wynajmij z nami samochód

Wynajem samochodu osobowego lub dostawczego w Poznań na podróże we Francji to wygodny i opłacalny sposób na dotarcie na drogę. Dysponując szeroką gamą dostępnych pojazdów, płacisz tylko za rozmiar i klasę samochodu lub furgonetki, których potrzebujesz. Ponieważ Wypożyczalnia samochodów oferuje pojazdy paliwooszczędne, możesz zaoszczędzić pieniądze również po drodze. Rezerwacja online pozwala uzyskać najlepsze możliwe oferty i oszczędza czas po przyjeździe.
Wynajem samochodów na lotnisku https://poznanwypozyczalnia.pl/wypozyczalnia-samochodow/.

Poznań Airport, na zachód od miasta, oferuje loty do Londynu Southend, jak również do miejsc na południu Francji, Włoch i Hiszpanii. Na lotnisku znajduje się oddział Wypożyczalnia samochodów, co ułatwia dalszą podróż.

Bez limitu kilometrów

Miasto Poznań jest ściśle związane z Wilhelmem Zdobywcą, który zbudował zamek Poznań i jest pochowany w klasztorze. Obecnie w zamku znajduje się Muzeum Normandii i Muzeum Sztuk Pięknych Poznań. Dla zabawy w historii, odwiedź Festyland tematyczny park, tuż za miastem, na przejażdżki i postacie oparte na Normanach i wydarzeniach z 1066 roku, jak również Wikingów i piratów. W Poznań znajdują się zabytkowe budynki, mimo że wiele z nich zostało zniszczonych przez bombardowania podczas II wojny światowej. Miejsce Pamięci o Pokoju opowiada historię bitwy pod Normandią w 1944 roku i innych dwudziestowiecznych konfliktów, a poprzez swoje wystawy promuje pokój na świecie. Poznań jest wspaniałym miejscem, aby cieszyć się jedzeniem i piciem specjałów regionu, takich jak sery, owoce morza, jagnięcina i, oczywiście, Calvados. Jest to również miejsce na zakupy, z butikami mody i pobliskim centrum handlowym Mondeville 2.

Świetna baza zwiedzania Poznań

Poznań stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania lądowisk D Day. Juno Beach and Sword Beach, gdzie brytyjskie i kanadyjskie siły wyszły na brzeg, znajdują się w pobliżu, podobnie jak most Pegasus Bridge, wzięte i trzymane przez wojska po wylądowaniu w szybowcach. Wracając do przeszłości, w mieście Bayeux można zobaczyć gobelin z Bayeux, przedstawiający bitwę pod Hastings. Ciesz się wspaniałymi drogami i pięknymi krajobrazami w Suisse Normande, Normandii w Szwajcarii, doświadcz francuskiego wybrzeża w Deauville, lub odwiedź ładny Honfleur na crêpes nad wodą. Obszar Pays d’Auge oferuje trasę cydru, pozwalając Ci podróżować z wioski do wioski, aby zobaczyć prasy do cydru w akcji, zakupić lokalne produkty, a jeśli nie jesteś jazdy, spróbuj też niektóre, zbyt.
Informacje o parkingach i ruchu drogowym w Poznań

Ponieważ Poznań jest portem i bramą do reszty Francji, można się spodziewać, że drogi będą ruchliwe. Obwodnica utrzymuje jednak ruch uliczny z dala od centrum, a jeśli podróżujesz poza miasto, łatwo jest znaleźć drogę na autostradę. Centrum Poznań posiada zarówno na ulicach jak i w garażach podziemnych, a także oferuje usługi parkowania i przejażdżki z przedmieść miasta. Zwróć uwagę na kierowców i pieszych, którzy mogą nie być zaznajomieni z jazdą po prawej stronie i mogą nie patrzeć we właściwym kierunku.